Vánoční akademie 2017

16. 12. 2017 Lucie Matoušková

Zajímavou příležitost k setkání v předvánočním čase poskytla vánoční akademie. Sbor, představení dramatického kroužku a esteticko-výchovného kurzu zaujaly a pobavily diváky a vytvořily příjemnou atmosféru. Všichni zpěváci i herci si zaslouží velkou poklonu a poděkování! Děkujeme. V příštím roce se těšíme opět na viděnou.

Zimní esteticko-výchovný kurz 2018

20. 10. 2017 Hedvika Nevečeřalová

Zimní esteticko-výchovný kurz je u konce. Týden divadla, výtvarna a společných aktivit v krásném prostředí Janských lázní je za námi. Na vánoční akademii jsme připraveni.

Představení letního esteťáku

20. 9. 2017 Lucie Matoušková

Divadelní představení letního esteticko-výchovného kurzu přineslo strach, příšernosti, hrůzu, smích a zábavu. Prošli jsme si kreativně zpracovanými Bondyho pravdivými Strašidelnými příběhy. Byla atmosféra, byl potlesk!

Letní esteticko-výchovný kurz 2017

21. 8. 2017 Lucie Matoušková

Na konci srpna proběhl na Malé Skále již tradiční a oblíbený Letní esteticko-výchovný kurz. Studenti se po hlavě vrhli do Příšerných příběhů od Egona Bondyho a ze všech sil tvořili divadlo, zpívali a zkoušeli různé výtvarné techniky. Při přemýšlení o umění samozřejmě zbylo trochu času na aktivní odpočinek v krásném počasí a užívání končících prázdnin.

Vítězství ve filmové soutěži AntiFetFest 2014

25. 6. 2014 Blažíčková Šárka

Studenti ze 6.A vyhráli se svým filmem celopražské kolo filmového festivalu Antifetfest, shlédnout ho můžete na https://www.youtube.com/watch?v=WGGc5CKpaJA