Bobřík Informatiky 2016

2. 12. 2016 Blažíčková Šárka

Soutěž Bobřík informatiky se konala 9. a 10. 11. 2016, účastnilo se přes 71 000 žáků z celé České republiky.

Nejlepší výsledky našich studentů:
1. místo v kategorii Kadet: Sofie Balážová z 3.A a Sebastian Lukavský ze 4.B
1. místo v kategorii Benjamin: Kateřina Nejedlíková z 2.C, Julie Preislerová z 2.B a Daniel Závorka z 2.B

Blahopřejeme!

Chemická olympiáda

30. 6. 2016 Šimánková Dana

Tradičně naši studenti soutěží v Chemické olympiádě. Letos mezi nejlepší patřili následující, kteří postoupili do vyšších kol a stali se úspěšnými řešiteli:

Ekaterina Zubova, 7.A – postup do oblastního kola kat. B
Hana Hladíková, 6.A – postup do oblastního kola kat. B
Jana Rokoská, 6.B – postup do oblastního kola kat. C
Sylvie Majorová, 4.B – 1. místo v obvodním kole, postup do krajského kola kat. D
Kateřina Novotná, 4.A – 7. místo v obvodním kole, postup do krajského kola kat. D

Olympiáda v českém jazyce

30. 6. 2016 Horkelová Hana

Ve dnech 11. a 12.4. 2016 nás úspěšně reprezentovali v krajském kole naši studenti Lucie Šachová (4.A) a Matěj Černík (6.B). Matěj postupuje do celostátního kola!
Blahopřejeme.

V posledním školním týdnu se Matěj Černík (6.B) zúčastnil celostátního kola Olympiády v českém jazyce, kde si mohl změřit své znalosti se studenty z celé republiky. Děkujeme mu za vzornou reprezentaci školy.

27. 6. 2016 Blažíčková Šárka

V letošním školním roce byli naši žáci v soutěži Středoškolské odborné činnosti velmi úspěšní!

Ze školního kola se do krajského probojovali Iveta Valentová, Jana Šneberková, Jaroslav Čermák, Anna Poživilová, Karel Petr a Jakub Neumann.

Anna Poživilová se svou prací "Vliv člověka na zdraví koně" skončila v krajském kole na pěkném 3. místě. Taktéž se na 3. místě umístil Karel Petr s prací "Studium struktury monokrystalů pomocí rentgenové difrakce".
1. místo si z krajského kola SOČ odnesl Jaroslav Čermák a svou práci "Sport a výživa při diabetu" prezentoval před porotou v celonárodním kole, kde skončil na skvělém 6. místě. Skvělý výsledek! Tato práce byla porotou také zařazena do soutěže "České hlavičky", takže budeme ještě dále držet palce!!!

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme!