Mezinárodní úspěch školního sboru!!!

14. 3. 2022 Libor Sládek

BESHARMONIE skvěle reprezentovala na mezinárodní soutěži v polském Gdaňsku, zvítězila ve své kategorii a celkově se umístila ve stříbrném pásmu!! Velký dík všem.

Regionální kolo gymnaziálních pěveckých sborů

8. 4. 2019 Libor Sládek

Školoní sbor Besharmonie získal zlaté pásmo na regionálním kole středoškolské soutěže Gymnasia Cantant a postoupil do celostátního kola, které se bude konat v Brně koncem dubna.
Držte nám palce!

Regionální kolo pěveckých sborů

8. 4. 2019 Libor Sládek

26. 3. 2019 získal pěvecký sbor Besharmonie zlaté pásmo v regionálním kole středoškolských pěveckých sborů a byl nominován na postup do celostátního kola, které se bude konat na podzim v Hradci Králové.

Výstava v suterénu

15. 1. 2019 Eva Vlčková

Suterén se proměnil v galerii instalací výtvarných prací studentů kvint. Různé techniky, různé myšlenky, zajímavé formy. A hlavně zajímavá témata.

Vánoční akademie 2018

20. 12. 2018 Lucie Matoušková

Na tradiční vánoční akademii se diváci stali svědky toho, co vzniklo na zimním estetickém kurzu. Prošli se magickými událostmi na Karlově mostě, na němž ožily sochy a začaly se dít příběhy. Všichni zhluboka nasáli vánoční atmosféru a pomalu se vydali vstříc vánočním prázdninám.

Vánoční jarmark 2018

19. 12. 2018 Pavlína Mojžíšová

Podnikavci, kreativci, marketéři, organizátoři a studenti kvart v jednom si připravili pro ostatní zajímavé dopoledne na vánočním jarmarku. Veškeré úsilí a příprava se zúročily v zajímavém zážitku a díky schopnostem kvartánů se podařilo věnovat výtěžek na dobročinné účely. Děkujeme všem.

Úspěchy sborů

4. 12. 2018 Libor Sládek

Školní sbor ŠNAPS
• Samostatný hudební projekt – muzikál Johanka – premiéra v červnu, reprízy ve středu 16. listopadu (koncerty pro školu)

Sbor při škole BESHARMONIE
• Projekt Korunovační mše J. V. Tomáška ke 180. výročí korunovace posledního českého krále – koncerty v Rychnově nad Kněžnou a v katedrále sv. Víta – září
• Absolutní vítěz Mezinárodního sborového festivalu hudebního romantismu ve Vlachově Březí – říjen

Zimní esteticko-výchovný kurz 2018

27. 11. 2018 - 2. 12. 2018 Lucie Matoušková

Úvodní scéna otevřela téma a představení se začíná rýsovat. Při procházce se rozvíjejí nápady a mráz tříbí vkus. Teplý čaj vrací barvu tvářím a elán do dalšího tvoření. Esteťák začal. Zimní esteticko-výchovný kurz, z něhož vzejde představení na vánoční akademii proběhl v Janských Lázních. Studenti tvořili scény, zkoušeli divadlo, vytvářeli sochy a zpívali. Prostě dělali všechno, co k estetickému kurzu patří.

Vánoční akademie 2017

16. 12. 2017 Lucie Matoušková

Zajímavou příležitost k setkání v předvánočním čase poskytla vánoční akademie. Sbor, představení dramatického kroužku a esteticko-výchovného kurzu zaujaly a pobavily diváky a vytvořily příjemnou atmosféru. Všichni zpěváci i herci si zaslouží velkou poklonu a poděkování! Děkujeme. V příštím roce se těšíme opět na viděnou.

Zimní esteticko-výchovný kurz 2018

20. 10. 2017 Hedvika Nevečeřalová

Zimní esteticko-výchovný kurz je u konce. Týden divadla, výtvarna a společných aktivit v krásném prostředí Janských lázní je za námi. Na vánoční akademii jsme připraveni.

1